Naše značky

AMAZONE

Skupina AMAZONE je vnímána jako dodavatel systémů pro „inteligentní rostlinnou výrobu“. Působí v mezinárodním měřítku a prostřednictvím nových inovačních konceptů pro strojní vybavení, servis a poradenskou činnost se zaměřuje na následující oblasti působnosti: technika pro hnojení, ochrana rostlin proti škůdcům, stroje pro přípravu půdy a setí.

DONDI

Společnost je předním výrobcem rotačních rýhovačů pro ražbu odvodňovacích potrubí a zavlažovacích kanálů pro speciální plodiny jako jsou ananasy, banány, kiwi, rýže, cukrová třtina a normální plodiny, jako je kukuřice, pšenice, slunečnice, sója, atd. Společnost se svými produkty zaujímá více než 80 % světového trhu. Své výrobky exportuje do více než 70 zemí světa.

HAUER

Od roku 1962 vyvíjíme a vyrábíme čelní nakladače ve špičkové kvalitě. Našim zákazníkům nabízíme kompletní program pro traktory od 35 do 230 PS. Naše systémy čelního nakladače zaměřené na budoucnost jsou vyvíjeny na základě nepřetržitého interního výzkumu a zkušeností zákazníků.

KIOTI

Jihokorejská firma Kioti byla založena v roce 1947 a začala se zabývat výrobou zemědělského nářadí. V roce 1949 vyrobila první motor a začal prudký rozvoj. V roce 1968 sjel z výrobní linky první traktor. Postupně se firma rozvíjela a začala i traktory postupně exportovat do celého světa. Kioti vyrábí svoje motory, svoje převodovky a intenzivně se zabývá výzkumem a rozvojem.

KUHN

Více než 180 let zkušeností s výrobou zemědělských strojů francouzské značky KUHN, umožňuje naší společnosti nabízet takové stroje, kterou jsou pro zákazníka nejen spolehlivé, ale také splňují jeho další požadavky jako je hospodárnost, přesnost nebo snadná obslužnost. Máme nejširší nabídku strojů, kde kvalita odpovídá ceně. Rychlost dodání náhradních dílů do druhého dne nebo technická podpora a servis od našich vyškolených pracovníků.

MOLČÍK

Firma MOLČÍK kipper a.s. je ryze českou firmou, která je pokračovatelem firmy Petr Molčík. Společnost přímo navazuje na tradici firmy Molčík a nabízí kompletní služby v oboru výroby automobilních a zemědělských sklápěcích nástaveb. Dnes vyrábí více než 80 druhů nástaveb na všechny typy vozidel, a to jak z oblasti dopravní, tak i zemědělské techniky.

NEW HOLLAND

S výběrem správného stroje vám rád poradí každý z našich obchodních zástupců. Naši obchodní zástupci prochází technickými a praktickými školeními a jsou odborníci ve svém oboru. Pro správný výběr stroje je možnost vyzkoušení si stroje v programu DEMOtour. Dále Vám nabízíme pomoc při shánění finančních prostředku společně s oddělením Afinance, které se specializuje na pojištění a financování techniky i správu agendy ohledně dotačních titulů. Ke strojům New Holland vám můžeme nabídnout až 4 roční záruku.

OPALL AGRI

Společnost OPaLL-Agri, s.r.o. byla založena v roce 1995 původně jako zámečnická dílna s necelou desítkou zaměstnanců v Dolních Životicích. V roce 1996 se činnost společnosti rozšířila o výrobu vlastních produktů, a to opotřebitelných náhradních dílů. Výrobní haly tak byly postupně vybaveny technologiemi na tvarování a zušlechťování oceli, což pro společnost znamenalo velký krok kupředu. Dnes má společnost také pobočky v Golčově Jeníkově a v Jindřichově Hradci. Řadí se mezi největší tuzemské výrobce zemědělských strojů a k jednomu z největších výrobců opotřebitelných náhradních dílů v Evropě.

PICHON

Do společnosti PICHON na začátku ledna 2019 kapitálově vstoupila společnost SAMSON AGRO A/S, dánský výrobce špičkových cisteren. Pro český a slovenský trh se však změnilo málo. Stroje se dále vyrábí ve Francii pod značkou PICHON, veškeré kontakty v oblasti prodeje, servisu, náhradních dílů a technické podpory zůstaly beze změny. Produktové portfolio PICHONu se po mírné redukci začlenilo do společnosti SAMSON GROUP a vzájemně se tak produktové řady obou výrobců prolnuly.

STRAUTMANN

 Společnost B. Strautmann & Söhne GmbH u. Co. KG byla založena již v roce 1930. Řadí se mezi středně velké rodinné firmy a má sídlo v Dolním Sasku. Svou činnost zaměřuje na výrobu strojů pro živočišnou výrobu: zejména krmné vozy, sběrací vozy, rozmetadla statkových hnojiv, dopravní techniku a příslušné technologie. Precizní a kvalitní technika firmy Strautmann je ideální volbou pro každého farmáře.

TEHNOS

Společnost Tehnos zahájila výrobu zemědělských strojů již v roce 1970. Aktivity společnosti se později rozšířily i do oblasti výroby strojírenských a zemědělských strojů. Stalo se tak díky zakoupení a převzetí portfolia společnosti Hmezad Strojna, ke kterému došlo v roce 1994.

Výrobní program společnosti je v oblasti zemědělských strojů zaměřen především na výrobu chmelových zařízení a strojů pro výsadbu, kopání a třídění brambor, dále pak mulčovačů všech druhů použití:
Univerzální mulčovače, Polní mulčovače, Boční mulčovače, Luční mulčovače, Mulčovače do sadů a vinic, Lesnické mulčovače, Mulčovače na chřest,Kombinace

ZDT

Společnost Zemědělská a dopravní technika, spol. s r.o. byla založena v dubnu 1993. Jejím hlavním výrobním programem se staly vývoj a výroba dopravní techniky, zpočátku jen malých dvou a třítunových návěsů a automobilových přívěsů. Díky svým skvělým konstruktérům se však mohla později orientovat na vlastní konstrukčně řešené výrobky. Zpočátku to byly malé návěsy užitečných hmotností 3, 4, 5, 6 a 7 tun, později se sortiment rozšířil i do oblasti dopravní techniky pro stavebnictví.

Napište nám, co potřebujete!