Jedině AMAZONE

9. dubna 2021

Nový postřikovač UX4201 SUPER

Nově prodaný postřikovač k panu Němečkovi do Chvaliny u Hořic. Pan Němeček stroje od firmy Amazone dobře prověřil již s rozmetadlem ZA-TS PROFIS HYDRO.

Jsou to kvalitní stroje od německé značky, proto s vybíráním postřikovače vsadil opět na firmu Amazone, kterou zastupujeme. Na postřikovači nešetřil a objednal si postřikovač s funkcí AmaSelect.

AmaSelect funkce pro snížení používání prostředků na ochranu rostlin o cca. 5 až 10% v závislosti na podmínkách.

Amazone UX 4200 SUPER Stříkání

Amazone UX 4200 SUPER Stříkání

Amazone UX 4200 SUPER Míchání

Amazone UX 4200 SUPER příprava

Amazone UX 4200 AmaSwitch

Poslední aktuality

Naše pole v Nabočanech

Naše pole v Nabočanech

Prozkoumejte kompletní sortiment sklízecích mlátiček od NEW HOLLAND na polní výstavě NAŠE POLE v Nabočanech. Od 15.6. do 16.6.2021 vám budou k dispozici společně s produkt manažery.

číst více…

Technika AMAZONE, NEW HOLLAND, PICHON a další pomáhají zemědělství zatraktivnit

Technika AMAZONE, NEW HOLLAND, PICHON a další pomáhají zemědělství zatraktivnit

Zemědělství nikdy nebylo považováno za příliš atraktivní odvětví, do kterého by se lidé hrnuli. Ať už z titulu času, peněz i náročnosti na práci. Jedno se ale přeci jen změnilo: jsou to stroje, které dnes v zemědělství pracují. Špičková technika, která zemědělcům pomáhá je na tak vysoké úrovni, že se o tom předchozím generacím ani nesnilo. A protože technický vývoj nelze zastavit, je třeba přivést do zemědělství mladé lidi tak, jak to dělají na Farmě Tichý a spol., a.s. v Záměli.

číst více…